Advokát občanské právo

Advokát občanské právo

Připravili jsme pro vás výpis článků s tématem „advokát občanské právo“. Pokud se chcete dozvědět o možnostech zastupování v občansko-právních sporech, pak si prosím prostudujte níže uvedené informace a stránky našeho webu, které s danou problematikou blízce souvisejí. Oblastí realizace je celá řada. Většinou jako advokát na občanské právo poskytujeme prioritně konzultační právní servis, ale samozřejmě pokud si to situace vyžádá, tak řešíme i osobní zastupování klientů v různých typech a fázích právních řízení a procesů.

Námi poskytované advokátní služby občanského práva zahrnují úkony ve věcech majetkových a spoluvlastnických, vymáhání pohledávek i zastupování před soudem. Jedná se taktéž o služby v oblasti nemovitostí, řešení dědických řízení, dohled nad definováním smluv, kooperace při mimosoudních vyrovnáních aj.

Pokud z níže uvedeného výpis článků nezískáte potřebné informace o problematice „advokát občanské právo“, nebo jestliže nás chcete oslovit s jakýmkoliv dotazem napřímo, pak nás kontaktujte.

Vyhledané výsledky pro: advokát občanské právo, nalezeno 6 výskytů.

Ptáte se, jak řeší nový občanský zákoník (2014) výživné? Je pro Vás problematika výživného neprůhledná či řešíte nějaké specifické problémy?
Nejsou Vaše sousedské vztahy ideální. Řešíte různé situace v rámci vašich sousedských vztahů a případně přemýšlíte i o právní radě či právní pomoci advokátní kanceláře?
Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o. se sídlem v Brně nabízí komplexní právní poradenství, znalosti a zkušenosti v rozsáhlé oblasti občanského práva. Poskytujeme pouze kvalifikované právní služby a informace týkající se všech oblastí občanského práva. Neustále sledujeme připravované právní předpisy tak, abychom nabízeli stále aktuální služby...