Pracovní právo Brno

Obraťte se na odborníky na pracovní právo poskytující služby v Brně a okolí. Každý z nás se může dostat kdykoliv do situace, ve které si nebude moci umět poradit a nebude vědět kudy kam. V naší advokátní kanceláři se sídlem v Brně poskytujeme klientům všech věkových kategorií kvalitní odborné služby týkající se i problematiky práce, pracovně – právní legislativy pracovního práva. Pracovní právo má v zákoně široké spektrum služeb a je rozděleno do mnoha kategorií. Všechny tyto kategorie dokonale známe a tak s přehledem dokážeme svým klientům poradit, zastoupit je a pomoci jim. Pro klienta nabízíme mnohdy několik variant řešení. Samozřejmě se snažíme najít to nejlepší řešení a nejlehčí cestu ke spokojenosti a vyřešení problému. Vždy nám záleží především na spokojenosti klienta a kvalitně odvedené práce. Pokud hledáte specialisty na pracování právo z Brna, pak se obraťte na nás.

V naší advokátní kanceláři pracují odborní advokáti a dokládají to spokojení klienti, dobré reference a kladně vyřešené pracovně-právní problémy. Svým klientům poskytujeme zastoupení před soudy, řešení problémů ohledně pracovního práva a poskytujeme nejlepší, nejdostupnější a nejkvalitnější právní poradenství v Brně.

Brno - Pracovní právo
Pracovní právo Brno

Kompletní služby v oblasti pracovního práva:

Poradíme vám s veškerými správnými postupy, smlouvami a vyřízením vzniku, změny nebo ukončením pracovního poměru. Vysvětlíme vám a poradíme kdy, jak dlouho a jak často máte nárok na odpočinek nebo přestávku během své pracovní doby. Ženám, které chtějí odejít či se vrátit z mateřské dovolené, nebo jsou na rodičovské dovolené, poradíme se všemi detaily tohoto kroku. Zodpovíme vám veškeré vaše dotazy a vysvětlíme všechny nároky týkající se mezd, platu, důchodu, pracovních podmínek, vašeho školení a dalšího vzdělávání nebo také pracovní neschopnosti.

Při způsobené nechtěné škodě zaměstnavateli, kolegovi či podřízenému vám poradíme se všemi kroky, které budete muset podniknout. Jakýkoliv problém nejen o vzniklé škodě, ale také o hmotné odpovědnosti za zboží či finance zaměstnavatele, spolu snadno vyřešíme.
Nejlepší služby a kvalitní právní poradenství naší advokátní kanceláře nabízíme také pro ty z vás, kteří máte stálou práci a hledáte přivýdělek v jiné pracovním poměru, hledáte brigádu nebo chcete začít podnikat.

Neváhejte oslovit s vašimi starostmi a problémy advokátní kancelář sídlící v Brně, a to nejen ohledně pracovního práva, rádi vám pomůžeme.