Správní právo Brno

Naše advokátní kancelář nabízí kvalitní právní služby a poradenství v oblasti správního práva pro klienty z Brna a okolí. V oblasti správního práva máme dostatek znalostí a zkušeností abychom mohli řešit i zdánlivě neřešitelné případy. Správní právo je odvětví práva veřejného a v současné době je právem nejobsáhlejším. Proto se neustále vzděláváme a svým aktivním přístupem získáváme nové a nové zkušenosti. Veškeré své znalosti a zkušenosti pak využíváme ve váš prospěch při hájení vašich zájmů v rámci veškerých případů týkajících se správního práva, ať už se jedná o triviální případ nebo velkou a problematickou kauzu.

Zajistíme pro vás:

Správní právo - Advokátní kancelář C&K
Správní právo Brno

Zastupování v přestupkovém řízení

V oblasti správního práva poskytujeme svým klientům zejména zastupování v přestupkovém řízení. Přestupkem nazýváme takové chování, které poškozuje společnost a je za přestupek označeno v zákoně. Jedná se např. o dopravní přestupky, ve kterých nehraje roli alkohol a jiné návykové látky. V takovýchto případech se nejedná o přestupek, ale o trestný čin. Právním následkem přestupku je vždy sankce v podobě napomenutí, pokuty, zákazu činnosti či propadnutí věci. Pokud jste byli obviněni z přestupku je vždy nejlepším řešením vyhledat odborníka na oblast správního práva, se kterým celou záležitost dobře prokonzultujete. V takovém případě se vám dostane kvalifikované pomoci. Rozhodnete-li se a vyhledáte odbornou pomoc, můžeme nejúčinnějšími způsoby hájit vaše práva a poskytnout vám účelnou právní ochranu a pomoc.

Zastoupení ve stavebním řízení

Pokud jste se rozhodli pro stavbu domu či rozsáhlou rekonstrukci, ke které je nutné stavební povolení a jednání se stavebním úřadem, poskytneme vám zastoupení ve stavebním řízení. Ušetříte tak drahocenný čas, který je zapotřebí při jednání s úřady. Velmi často zastupujeme klienty před katastrálními úřady při dispozicích s nemovitostmi, zejména při převodech nemovitostí a majetkovém vypořádání práv k nemovitostem. V oblasti nemovitostí máme bohaté zkušenosti. Denně spolupracujeme a jednáme s realitními kancelářemi nebo jejich klienty. Své klienty zastupujeme také u dalších správních úřadů. Vždy se na daný problém plně soustředíme a věnujeme mu patřičný čas i zkušenosti. Našim cílem je maximální možné uspokojení zájmů našich klientů.

Další informace o činnosti, kterou poskytují naši profesionální advokáti, se dozvíte na těchto stránkách nebo přímo při osobní návštěvnosti v naší advokátní kanceláři v Brně.