Právníci a advokáti Brno

Právníci a advokáti Brno

Chápeme, že důvěra v právníka je základem úspěchu celého případu. Advokáti z AK Coufalová & Kubíková Brno se vynasnaží vám již při první schůzce dokázat, že hlavním zájmem je ochránit vaše práva, případně vás zbavit právních problémů, které vám mohou hrozit. Pokud hledáte zkušeného právníka nebo advokáta v Brně, pak nás oslovte. Rádi se s vámi setkáme.

Pokud se chcete dozvědět o možnostech zastupování v právních sporech, pak si prosím stránky našeho webu, které s danou problematikou blízce souvisejí.

Služby poskytované právníky z AK Coufalová & Kubíková Brno zahrnují úkony ve věcech majetkových, trestních, obchodních i občanských. Dále pak také vymáhání pohledávek i zastupování před soudem. Jedná se taktéž o služby v oblasti nemovitostí, řešení dědických řízení, právní servis ohledně smluv, kooperace při mimosoudních vyrovnáních apod.

Jestliže nás chcete oslovit s dotazem ohledně právní problematiky, pak nás kontaktujte. Ceník advokátů najdete na našich stránkách.

Rychlý kontakt na advokátní kancelář

COUFALOVÁ & KUBÍKOVÁ s.r.o. - advokáti Brno
Bohunická 55, Brno, Česká republika.
Telefon na adovkáty: +420 541 219 135 https://www.advokatkybrno.cz
 

Proč naši advokáti?

  • poradenství klientovi ohledně právní problematiky
  • dlouholeté zkušenosti s řešením právních sporů a řízení
  • efektivní prosazení práv klienta
  • zastupování před soudy a úřady

Advokátní kancelář COUFALOVÁ & KUBÍKOVÁ s.r.o. - ochráníme vaše zájmy.

 

--------------

Tematická specifikace obsahu stránky: právníci Brno, advokáti Brno, placená právní poradna Brno, advokát Brno, advokáti v Brně.