Advokát trestní právo

Advokát trestní právo

Na této stránce zobrazujeme výpis stránek s tématem „advokát trestní právo“. Získejte detailní informace o konkrétních službách poskytovaných v oblasti trestního práva zkušenými advokátkami z kanceláře Coufalová a Kubíková.

Pro našeho klienta vždy hledáme nejlepší možnou variantu řešení trestního řízení. Specializujeme se na zastupování klienta v trestním řízení, přípravu a podávání trestních oznámení, obhajobu i řešení vymáhání povinností a práv s řízením souvisejících. Z naší strany očekávejte maximální úsilí, čas i pozornost na detaily případu.

Každý dobrý advokát pro trestní právo vám dopředu představí možné varianty vývoje případu a upozorní vás na možná budoucí úskalí. I my tuto konzultačně-informační „povinnost“ dodržujeme.

Pokud z výpisu stránek s tématem „advokát trestní právo“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete oslovit napřímo, pak kontakt je zde.

Vyhledané výsledky pro: advokát trestní právo, nalezeno 3 výskytů.

Advokátní kancelář Coufalová & Kubíková s.r.o. se sídlem v Brně nabízí kvalifikované právní poradenství a služby nejen v oblasti správního práva , obchodního práva , ale také trestního práva. Trestní právo je jedno z odvětví práva veřejného a zabývá se trestnými činy a sankcemi za jejich spáchání. Komplexní služby v...